#1 2010-12-11 21:57:11

 Szamanka

Herbaciarka Ciela

19133975
Skąd: ul. Sezamkowa
Zarejestrowany: 2010-12-11
Posty: 118
Punktów :   
WWW

Animacja

Nie anime. Inne animacje, kreskówki nie japońskie. Co wy na to? ^^
taaaa... ambitnie zaczynam temat ^^'''' oh błagam, mam nadzieję, że nie łamię regulaminu oO

Nie, nie łamiesz, ale jednak mogłabyś to jakoś rozpisać ^^' / Hon.


http://i169.photobucket.com/albums/u224/Moni_Mich/don__t_mess_with_fluttershy_by_vengeancemanifesto-d34ess3.jpg

Offline

 

#2 2010-12-23 11:01:23

 Damage

Matka Założycielka

2265866
Call me!
Skąd: Tarnowskie Góry
Zarejestrowany: 2010-11-07
Posty: 58
Punktów :   

Re: Animacja

No dobra... Kreskówki nie japońskie... *rozkmina* W sumie to...
Muminki są totalnie wyczesane i zawsze wszystkim polecam (nie wiem czy uwierzycie, ale mam znajomych, którzy NIGDY o nich nie słyszeli). To jest taka przyjemna, słodka i spokojna bajka. Postacie są przecudowne, każda ma inny charakter i nawet Muminek nie denerwuje mnie tak bardzo! Co tam jeszcze... Może Dom dla zmyślonych przyjaciół pani Foster? Jestem od tego uzależniona, haha. Miecie i expi, szczególnie Eduardo i Ser *fangasm* Ściągnęłam sobie nawet muzykę z openingu i ustawiłam na budzik. Aww. Chowder... Wiecie, to jest taka... No, zupełnie poryta baja. Sama nie wiem o co w niej chodzi, każdy odcinek jest chorą, odrębną historią, ale nie da się nie lubić! To znaczy da, jeśli komuś nie trafi w gusta (estetyczne, na przykład). Kiedyś oglądałam Ben 10, ale przestałam, kiedy wyszedł drugi sezon. Jakiś taki mniej ciekawy był. Oczywiście South Park, nie wiem jak można tego nie kochać! Dla samego 'Oh noes! Kenny is dead!' oddałabym drugie śniadanie! Jak ostatnio nie miałam internetu *smutna muzyka w tle* to oglądałam odcinki wypożyczane w wideotece, więc poleciałam od nowa z sezonem 1 i 2. Te najnowsze nie są już takie jak dawniej. A szkoda.


Does rain make a sound,
or is it just the sound when
the rain hits the earth
?

Offline

 

#3 2010-12-23 18:49:40

 Katsu

Herbaciarka Ciela

8875058
Call me!
Skąd: BB
Zarejestrowany: 2010-12-04
Posty: 67
Punktów :   

Re: Animacja

A ja ostatnio mam fazę na Simson'ów i tych.. Family Guy! No i obowiżakowo Atomówki!

Offline

 

#4 2010-12-24 17:33:05

 Szamanka

Herbaciarka Ciela

19133975
Skąd: ul. Sezamkowa
Zarejestrowany: 2010-12-11
Posty: 118
Punktów :   
WWW

Re: Animacja

Hon napisał:

Nie, nie łamiesz, ale jednak mogłabyś to jakoś rozpisać ^^' / Hon.

oj tam, oj tam =P

a ja generalnie szaleję za Disneyem, ale tym starym, w 2D. Mistrzostwo świata.

z nowego Cartoon Network rozwala mnie Flapjack, Chowder jakoś do mnie mniej trafił, ale nie pogardzę... xD Oczywiście szaleję też za starym CN, którego w większości już nie puszczają... Atomówki, Johnny Bravo, Billy i Mandy, Edki, KND, Zmyśleni... niektóre są na Boomerangu, niektóre jeszcze się trzymają na CN, ale np. Billy'ego i Mandy nigdzie nie mogę znaleźć... może źle trafiam...?

w ogóle, to Boomerang jako całość mnie rozwala, tam chyba nie ma czegoś, czego bym nie lubiła xD

no i Nickelodeon... prawie wszystkie ichnie rysowanki kupiłam xD

a jeśli idzie o te dla dorosłych... South Park rozwala chyba najbardziej, ale niektóre odcinki Przerysowanych też są urocze.



PS--> Damage... a ty wiesz, że animowane Muminki są japońskie? xDDDD jest jeszcze polska wersja, lalkowa, ale zakładam, że mówisz o tej schizowej, z Hatifnatami i innymi Bukami? xD


http://i169.photobucket.com/albums/u224/Moni_Mich/don__t_mess_with_fluttershy_by_vengeancemanifesto-d34ess3.jpg

Offline

 

#5 2010-12-27 19:06:45

 Katsu

Herbaciarka Ciela

8875058
Call me!
Skąd: BB
Zarejestrowany: 2010-12-04
Posty: 67
Punktów :   

Re: Animacja

Bily i mandy lecą! A raczej lecieli w wakacje przed 2 w nocy... Nie wiem jak teraz. Zaraz po nich lub przed nimi było Zło w potrawce! A Atomówki i KND lecą zaraz przed północą!

Offline

 

#6 2010-12-27 21:00:07

 Nija

Mini Ninja

Skąd: Nie twój zasrany interes! ;P
Zarejestrowany: 2010-11-21
Posty: 154
Punktów :   

Re: Animacja

Ha! A ja sobie właśnie przypomniałam taka świetną bajkę! Motomyszy z Marsa! ktoś oglądał oprócz mnie??
A ogólnie to byłam takim dzieckiem, że oglądałam prawie wszystko co leciało w TV xD  Pszczółka Maja mnie wnerwiała xD No ale Muminki świetne ;P I oczywiście Kubuś Puchatek, bo nie ma to jak miś uzależniony od miodu! I cała banda chorych popaprańców ;P W mych pięknych wspomnieniach nie zabraknie też atomówek, odlotowych agentek i wielu innych ;P Ale ja serio oglądałam wszystko co leciało xD

Offline

 

#7 2010-12-27 22:10:22

 Szamanka

Herbaciarka Ciela

19133975
Skąd: ul. Sezamkowa
Zarejestrowany: 2010-12-11
Posty: 118
Punktów :   
WWW

Re: Animacja

Katsu napisał:

Bily i mandy lecą! A raczej lecieli w wakacje przed 2 w nocy... Nie wiem jak teraz. Zaraz po nich lub przed nimi było Zło w potrawce! A Atomówki i KND lecą zaraz przed północą!

tak, leciało. ale pewnej nocy postanowiłam sobie oglądnąć, włączam, a tam.... ROBOT BOY I SKUNK FU *czarna rozpacz* myślałam, że wywalę telewizor przez okno, tak się wściekłam.

a Motomyszy t pamiętam, jak bałam się tego w przedszkolu xD

a kto pamięta Inspektora Gadgeta? xD http://www.youtube.com/watch?v=lxs8bq_xaig ... aaaaah, Fox Kids to się oglądałooooo... <3

a ja sobie przypomniałam właśnie, jak bardzo wielbię DreamWorks... teraz, jak puszczali na TVNie te shorty... <3

*właśnie zdała sobie sprawę, jaki z niej geek i nołlajf kreskówkowy*

Ostatnio edytowany przez Szamanka (2010-12-27 22:14:23)


http://i169.photobucket.com/albums/u224/Moni_Mich/don__t_mess_with_fluttershy_by_vengeancemanifesto-d34ess3.jpg

Offline

 

#8 2010-12-28 11:34:25

 Nija

Mini Ninja

Skąd: Nie twój zasrany interes! ;P
Zarejestrowany: 2010-11-21
Posty: 154
Punktów :   

Re: Animacja

Haha! ja tam lubiłam Motomyszy z Marsa i wyrosło zemnie co wyrosło xD

A Gadgeta oczywiście oglądałam *hahaha* "turystyczny namiot w dupie" *umiera ze śmiechu* XD

A co do Muminków... To serio Japońskie? Ja zawsze myślałam, że to Fińska bajka xD *luka w wiki*

Muminki – serial animowany w koprodukcji japońsko-fińsko-holenderskiej oparty na serii opowiadań o Muminkach autorstwa Tove Jansson.

Ha! Nie tak do końca Japońskie! XD

Ostatnio edytowany przez Nija (2010-12-28 11:41:15)

Offline

 

#9 2010-12-28 14:54:56

 Szamanka

Herbaciarka Ciela

19133975
Skąd: ul. Sezamkowa
Zarejestrowany: 2010-12-11
Posty: 118
Punktów :   
WWW

Re: Animacja

Nija napisał:

A co do Muminków... To serio Japońskie? Ja zawsze myślałam, że to Fińska bajka xD *luka w wiki*

Muminki – serial animowany w koprodukcji japońsko-fińsko-holenderskiej oparty na serii opowiadań o Muminkach autorstwa Tove Jansson.

Ha! Nie tak do końca Japońskie! XD

bo książki chyba były fińskie... ale cóż, już się przyzwyczaiłam twierdzić, że obok Sailorek moimi pierwszymi animcami były Muminki i Pszczółka Maja xD


http://i169.photobucket.com/albums/u224/Moni_Mich/don__t_mess_with_fluttershy_by_vengeancemanifesto-d34ess3.jpg

Offline

 

#10 2011-01-16 14:28:58

 Damage

Matka Założycielka

2265866
Call me!
Skąd: Tarnowskie Góry
Zarejestrowany: 2010-11-07
Posty: 58
Punktów :   

Re: Animacja

Yaaay, uwielbiam bajki Disney'a. Te starsze, oczywiście, jak Piękna i Bestia albo Dzwonnik z Notre Dame, albo albo albo Król Lew! Wszystkie były cudowne i dalej spędzam świetnie czas podczas ich oglądania, mimo, że dokładnie wiem co się zdarzy xD One są przepiękne i tyle!
Flapjack miecie. W ogóle uwielbiam takie chore kreskówki bez większego sensu XD
A pamięta ktoś Dzieciaki z klasy 402? To też było mocne.


Does rain make a sound,
or is it just the sound when
the rain hits the earth
?

Offline

 

#11 2011-01-16 19:12:42

 Szamanka

Herbaciarka Ciela

19133975
Skąd: ul. Sezamkowa
Zarejestrowany: 2010-12-11
Posty: 118
Punktów :   
WWW

Re: Animacja

mmm, klasę 402 swego czasu znalazłam na Jetix PLAY... ale byłam szczęśliwa ^^


http://i169.photobucket.com/albums/u224/Moni_Mich/don__t_mess_with_fluttershy_by_vengeancemanifesto-d34ess3.jpg

Offline

 

#12 2011-01-18 15:45:43

June

Rozpustny tyranozaur

Skąd: Zadupie Dolne
Zarejestrowany: 2011-01-17
Posty: 5
Punktów :   

Re: Animacja

Dla ścisłości Muminki zostały przez Japończyków właśnie zanimowane - i to kolejny dowód na to, że miłość do animacji japońskiej ma się we krwi od maleńkości XD
Btw. dlaczego nikt nie wspomniał o Gumisiach? :O Albo o Smerfach?

Offline

 

#13 2011-02-05 23:45:24

 Szamanka

Herbaciarka Ciela

19133975
Skąd: ul. Sezamkowa
Zarejestrowany: 2010-12-11
Posty: 118
Punktów :   
WWW

Re: Animacja

Gumisie zawierają się w haśle "stary Disney" <3

A Smerfy szczerze mówiąc wolę w wersji komiksowej... choć jak oglądałam kiedyś kawałek odcinka, gdzie jakaś wróżka do Smerfetki zalotnym tonem rzekła "hej ty~! niezła jesteś, wiesz...? <3" i dostała od niej za to kwiatka, to odpadłam na jakiś czas xD

Słyszał ktoś z was o Destino...? To wspólne dzieło Disneya i... Salvadora Dali *.*

http://www.youtube.com/watch?v=E7ekBkF2 … r_embedded

jest boskie. w ogóle oglądałam wczoraj całą noc Fantazję i Fantazję 2000... *.*


http://i169.photobucket.com/albums/u224/Moni_Mich/don__t_mess_with_fluttershy_by_vengeancemanifesto-d34ess3.jpg

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plpozycjonowanie szczecin fishingsuperstars