Miejsce dla każdego nołlajfa

Opis forum


#1 2011-04-20 23:46:16

 Yumi - chan

Rozpustny tyranozaur

Skąd: Szkicownik pożucony pod liśćmi
Zarejestrowany: 2011-04-17
Posty: 12
Punktów :   

Konichiwa !

Konichiwa ! Watashi wa Yumi desu.
Hmm..Może trochę późno ale pasowało by się przedstawić... myślę że mogła bym długo pisać ale streszczę się. Mam jakieś 15 lat jestem nie zbyt zdrowa psychicznie ( i nie tylko ale to nie ważne) baaardzooo zboczona XD (2 letnia Fanka yaoi oblegająca wszystkie grupy skanlacyjne po kolei), nie jestem dobra w Angielskim ( mam nadzieje, że bd lepiej) i hmm.. mogła bym się przedstawić jako człowiek dążący do bycia metalem , albo co to tam z tego wyjdzie. Bardzo proszę o pytania ,bo sama nie wiem co byście chcieli wiedzieć :3.

Offline

 

#2 2011-04-21 18:47:11

 Nija

Mini Ninja

Skąd: Nie twój zasrany interes! ;P
Zarejestrowany: 2010-11-21
Posty: 154
Punktów :   

Re: Konichiwa !

KYAAA~! *rzuca się na nowego użytkownika* wreszcie jakaś nowa duszyczka ^-^ *tuli* serdecznie witam w naszych bardzo skromnych progach~! *kłania się* Obyś dużo pisała, bo jak widzisz na razie skromnie tu :3
Hmm... 15 lat... To tak jak ja! xD  Ale 15 w tym roku, czy jeszcze 15 masz, a w tym 16 będzie? ;P (ja ta druga opcja XD). A co do tego yaoi i to jakie mangi/anime najbardziej lubisz? ^-^ Albo ulubionego autora/rkę podaj. Metal, metal, metal... Ja tak jakby nim jestem   Więc jak coś to masz koleżankę po fachu ;P Jak powiesz, że słuchasz Kata, to już cię kocham! Jak dążysz dobycia metalem, to pewnie posiadasz lasta (last.fm). Wiec podaj linka w odpowiednim temacie, to do znajomych cię zaproszę i ocenię twój gust A jak nie posiadasz to pisz natychmiast jakich zespołów słuchasz ^-^ Czego ja chciałabym się jeszcze o tobie dowiedzieć... No zapewne pochwalisz się jeszcze z jakiego pięknego miasta  do nas piszesz? ;> I czy może przypadkiem nie chcesz się na Krakon wybrać? ;P No i na koniec pozostało mi podstawowe pytanie *chwila napięcia* Pomidorowa z ryżem, czy makaronem?! xD aaaa... i jeszcze numer karty kredytowej i czy masz buta? XD  *spogląda cicho na swoich słuchaczy, bo chyba popełniła błąd* Ahh... Znaczy czy masz kartę kredytową i jaki masz numer buta? XD Ale walnęłam monolog xD ~!

Ostatnio edytowany przez Nija (2011-04-21 18:48:19)

Offline

 

#3 2011-04-21 19:03:00

 Yumi - chan

Rozpustny tyranozaur

Skąd: Szkicownik pożucony pod liśćmi
Zarejestrowany: 2011-04-17
Posty: 12
Punktów :   

Re: Konichiwa !

No to tak...ta pierwsza opcja w tym roku 15 xD Posiadam radio Buzzradio xD A słucham hmm oczywiście tradycja Nirvana , Metalica , Ac/Dc hmm hmm i pare takich wykukanych staind, takie bardziej lekkie nickel black , zaczynałam słuchania tego typu muzyki oczywiście green day i linkin park , co tam sie przewineło jeszcze foo fighters , three days grace , też leży  mojej płytotece , ostatnio odkryłam Avengen sevenfold ( czy coś takiego XD) billy talent escape the fate troche  , Bullet for my Valentine i jeeeeszcze sporo , wiem rozpisałam się troszkę , ale muzyke to coś co kocham najbardziej , nie da się bez niej żyć ,osobiście uczyłam się ostatnio grać Lordi - Hard rock hallelujah .długo by wymieniać xD. I co tam jeszcze a pochodzę z okolic Krakowa , na maluśkiej wsi , ech kiedyś mieszkałam w krk , ale dobrze że są tu metale , to znaczy że nie jest źle xD ( znaczy tylko parę ale ważne że wgl ) plastiki tez niestety ale one są wszędzie Oo Za to dresów nie ma za dużo i git xD A pomidorowa hmm z makaronem xD i i numer buta 37/8 nie ma karty kredytowej , ale mam konto jakieś eee s coś tam nie pamiętam . Coś tam z tej całej akcji z 1% który można na mnie przeznaczyć ^ ^'' *Auto reklamacja musi być XD* , no to chyba tyle jak coś pominęłam to przepraszam XD

Offline

 

#4 2011-04-21 19:15:02

 Nija

Mini Ninja

Skąd: Nie twój zasrany interes! ;P
Zarejestrowany: 2010-11-21
Posty: 154
Punktów :   

Re: Konichiwa !

A7X kojarzę, ale za bardzo nie słucham xD Noooo ale jak z okolic Krakowa to koniecznie się musimy kiedyś spotkać, bo ja z Karkowa jestem   Na pewno moja nachalność przeraża, ale podaj mi swój numer gg na pw to do ciebie napiszę. Pogadamy o muzyce, żeby za bardzo tu nie za spamować i może ustalimy kiedyś jakieś spotkanie xD No i na Krakon musisz się koniecznie wybrać ^-^

Offline

 

#5 2011-04-21 19:33:58

 Yumi - chan

Rozpustny tyranozaur

Skąd: Szkicownik pożucony pod liśćmi
Zarejestrowany: 2011-04-17
Posty: 12
Punktów :   

Re: Konichiwa !

Hai , no z wybieraniem sie na krakon to może być cięko , no ale cóż. Chciałabym na coke iść bo Green day albo my chemical romance gra w tym roku , ale chyba nie bd miała z kim. Na wakacje pewnie pojadę na chwile do krk bo babcie tam mam ,chciałam do liceum iść ale wątpię ze się dostane.

Offline

 

#6 2011-04-21 19:41:05

 Nija

Mini Ninja

Skąd: Nie twój zasrany interes! ;P
Zarejestrowany: 2010-11-21
Posty: 154
Punktów :   

Re: Konichiwa !

No ja się na coke raczej nie wybieram. A liceum to do 27 się wybieram (z tego co słyszę od znajomych, to za wysokiego progu tam nie ma), ale po tych tragicznych egzaminach chyba tyko zawodówka mi zostanie, a potem jakiś zmywak *dramatyzuje*. A ty będziesz mieć jeszcze gorzej! xD Bo będziesz mieć prawie jak matury te egzaminy XD

Offline

 

#7 2011-04-22 20:34:21

 Szamanka

Herbaciarka Ciela

19133975
Skąd: ul. Sezamkowa
Zarejestrowany: 2010-12-11
Posty: 118
Punktów :   
WWW

Re: Konichiwa !

CZEEEEŚĆ~!

jak miło widzieć kogoś nowego <3

lubisz bijatyki?
a amerykańskie kreskówki?

=D


http://i169.photobucket.com/albums/u224/Moni_Mich/don__t_mess_with_fluttershy_by_vengeancemanifesto-d34ess3.jpg

Offline

 

#8 2011-04-24 22:44:00

 Yuki Eiri

Herbaciarka Ciela

15919394
Skąd: Tokio - miasto mangi i anime
Zarejestrowany: 2010-12-10
Posty: 46
Punktów :   
WWW

Re: Konichiwa !

No ja to się z tobą młoda nie muszę witać zbytnio, bo się znamy. A tak przy okazji to namaluj tą mangę tak jak chcesz ;P wiem, że ci się uda bo jesteś THE BEST. Pisz na forum dużo, bardzo dużo... rozkręćmy to formu
No to miłego pisania życzę xD


http://yaoiblog.blog.onet.pl/ <=Dla tych co mają wykupioną polisę na życie

http://img709.imageshack.us/img709/9524/messiah90.jpg

Offline

 

#9 2011-04-27 09:52:26

 Mizuu

Rozpustny tyranozaur

6033055
Skąd: Goleniów
Zarejestrowany: 2010-11-22
Posty: 33
Punktów :   

Re: Konichiwa !

Heeeeej~ <333
Też się ciesze z nowej osoby na tym forum *wtul*
Posiadasz swojego bloga? Piszesz coś może dla siebie? :-D Czy tylko i wyłącznie skanlacje przewijasz?
Również czasami posłucham sobie Nirvany i Metalica, a Three days grace i Linkin Park najczęściej grają w moim telefonie xD Green day to jedynie jak coś akurat poleci na MTV xD

Pozdrawiam <33


http://img820.imageshack.us/img820/4330/dlamizu2.png
Dla Mizumi avatar i sygnaturka, od kochanka :*

Offline

 

#10 2011-04-28 00:29:26

 Yuki Eiri

Herbaciarka Ciela

15919394
Skąd: Tokio - miasto mangi i anime
Zarejestrowany: 2010-12-10
Posty: 46
Punktów :   
WWW

Re: Konichiwa !

Nie sprowadzać mi tu tej niewinnej duszyczki na złą drogę


http://yaoiblog.blog.onet.pl/ <=Dla tych co mają wykupioną polisę na życie

http://img709.imageshack.us/img709/9524/messiah90.jpg

Offline

 

#11 2011-05-02 20:27:11

 Yumi - chan

Rozpustny tyranozaur

Skąd: Szkicownik pożucony pod liśćmi
Zarejestrowany: 2011-04-17
Posty: 12
Punktów :   

Re: Konichiwa !

Przepraszam dawno nie pisałam ( brak czasu łech )

Mizuu napisał:

Heeeeej~ <333
:-D Czy tylko i wyłącznie skanlacje przewijasz?

Eeemmm nie zbyt rozmiem .^^''
A co do bloga to pisałam, kiedyś jakiegoś , teraz pisze bardziej tak sb nie publikuje ( no zabrałam się z koleżanką za " książkę "dla przyjaciółki , jakieś yuri opowiadanie ( bo ona yurristką jest XD) Ja tam bardziej rysuję niż pisze ogólnie .
Yuki
- a nie winna to raczej nie jestem ^^ '', a postaram się zabrać za to wakacje to bd więcej czasu. Poza tym to nowe yaoi na kreskowka.fani.pl dodaje mi weny
Szamanka
- to hmm nie wiem ,znaczy przepadam za shonen ( bardziej niż za schoujo na pewno )XD

Offline

 

#12 2011-05-04 17:51:05

 Szamanka

Herbaciarka Ciela

19133975
Skąd: ul. Sezamkowa
Zarejestrowany: 2010-12-11
Posty: 118
Punktów :   
WWW

Re: Konichiwa !

z bijatykami miałam na myśli gry ^^''' a amerykańskie kreskówki to w większości podchodziłyby pod shounen, więc uznam, że tak xDD

yay, pokaż jakiś bazgrołek~! =D

Ostatnio edytowany przez Szamanka (2011-05-04 17:51:34)


http://i169.photobucket.com/albums/u224/Moni_Mich/don__t_mess_with_fluttershy_by_vengeancemanifesto-d34ess3.jpg

Offline

 

#13 2011-05-05 19:16:01

 Nija

Mini Ninja

Skąd: Nie twój zasrany interes! ;P
Zarejestrowany: 2010-11-21
Posty: 154
Punktów :   

Re: Konichiwa !

*dźga Szamankę i szepce jej do ucha* Ona ładnie rysuje, widziałam~! xD

Offline

 

#14 2011-05-05 19:22:18

 Yumi - chan

Rozpustny tyranozaur

Skąd: Szkicownik pożucony pod liśćmi
Zarejestrowany: 2011-04-17
Posty: 12
Punktów :   

Re: Konichiwa !

No co do gier to nawet XD , znaczy ostatnio wgl nie mam czasu grać no ale :( , co poradzić.
Mam jednego bloga ze starymi rysunkami moimi i mojej kol bo tych nowych nie mam skanów XD ^^. ale zdjęcia czasem nie wychodzą ąż takie złe. XD
Dam tu linka ,do bloga ale to już od jakiegoś połtora roku jest opuszczony ^^''. Tylko tam są głownie rysunki, które są tworzone na zasadzie patrze na ekran i rysuje sb na kartce. Teraz mam w miarę wyrobioną już kreskę i rysuje z pamięci od jakiegoś ponad pół roku . Jak niedługo porobię skany to mogę tu coś wrzucić , ale może jednym się pochwalę. To było dość duże , rysowałam to z przyjaciółka koleżance na 18-nastke ( Itachi Uchicha z naruto XD).
http://www.iv.pl/images/67938433372167654850.jpg

A tu blog XD
http://one-look-in-the-mirror.blog.onet.pl/

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plzłota rybka cena busy Frankfurt szkolenia dla klientow biznesowych